وبلاگ

توضیح وبلاگ من

جانشین ابوبکر البغدادی چه کسی خواهد بود؟

 
تاریخ: 09-04-96
نویسنده: سیده زهرا شمسی

جانشین ابوبکر البغدادی چه کسی خواهد بود؟

یکی از فرماندهان نیروهای حشد شعبی تاکید کرد، جانشین ابوبکر بغدادی، رهبر داعش شخصی از کشورهای حوزه خلیج فارس و عملیات بعدی این گروه تروریستی در جزیرة‌العرب خواهد بود. جبار المعموری، یکی از فرماندهان حشد شعبی عراق در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی سومریه نیوز این کشور اظهار داشت، جانشین البغدادی در صورتی که کشته و یا اسیر شده باشد، طبق اطلاعات موجود فردی از اتباع یکی از کشورهای عرب منطقه خلیج فارس خواهد بود زیرا اعراب منطقه خلیج فارس در تشکیلات داعش حضور چشمگیری دارند و خود البغدادی نیز خواسته که آنها نقش مهمی داشته باشند زیرا آنها اتباع کشورهایی هستند که در آنجا از تفکرات داعش حمایت می‌شود.

به گزارش نامه نیوز، المعموری در ادامه گفت: عملیات بعدی داعش پس از اینکه پایگاه‌هایش را در عراق از دست داد، در جزیرة‌العرب خواهد بود. وی افزود: طبق اطلاعات موجود البغدادی در طول دو سال گذشته دستور انتقال صدها تن از حامیان خود در کشورهای عرب حوزه خلیج فارس را به پایگاه‌های این گروه تروریستی در سوریه و عراق و نیز دستور تشکیل گروهک‌های مخفی و افزایش اعضا جهت اجرای طرح و نقشه‌های گروه را داد. وی در ادامه تاکید کرد: هیچ کشور عربی از جمله کشورهای عرب حوزه خلیج فارس از آتش داعش دور نخواهند بود و این گروه ابزاری جهانی است که طرح‌ها و برنامه‌های مجرمانه‌ای را در منطقه خاورمیانه اجرا می‌کند و اولین این برنامه‌ها در سوریه و عراق اجرا شدند.

منبع: ایسنا

کلیدواژه ها: ابوبکر البغدادی, تروریسم, داعش, سپاه قدس
آراي كاربران براي اين مطلب
5 ستاره:
 
(0)
4 ستاره:
 
(0)
3 ستاره:
 
(1)
2 ستاره:
 
(0)
1 ستاره:
 
(0)
1 رأی
ميانگين آراي اين مطلب:
3.0 stars
(3.0)
نظر از: رحیمی [عضو] 
3 stars

سلام و دورود خدا بر یاوران مهدی عجل الله

استاد پناهیان:
آتش به اختیار یعنی…
آتش به اختیار یعنی نفوذ تروریست‌های فرهنگی غرب‌گرا در نهادهای فرهنگی زیاد شده، مانند نفوذ داعشی‌ها به ساختمان مجلس؛ هرکسی می‌تواند، مقابله کند.
داعشی‌ها امنیت فیزیکی و غربگرایان امنیت فرهنگی را از بین می‌برند؛ هردو تحت حمایت آمریکا هستند. آتش به اختیار یعنی باید برای امنیت کشور قیام کرد.
آتش به اختیار یعنی هر نوع اقدام رسانه‌ای فرهنگی و فکری علیه غرب‌گرایی نیاز به فرمان ندارد، و جوانان فرهیخته می‌توانند باتشخیص خود عملیات کنند.

یا علی علیه السلام

1396/04/09 @ 20:20


فرم در حال بارگذاری ...

« مراقب جعبه‌های پیتزا باشیدمرگ ابوبکر البغدادی »